Гастролі в Канаді

Хочемо висловити вдячність за теплий прийом колективу Театру ім. Л. Варпаховського в Канаді  та особисто Григорію Зіскіну, його дружині Марині та Анні Варпаховській, нашій берегині в Канаді! Також колектив театру мав змогу ознайомитися з визначними пам’ятками та природними дивами Канади! Всі були вражені відвіданням Ніагарського водоспаду, за що величезна подяка організаторам поїздки! Було зіграно 5 вистав у різних містах Канади: Монреалі, Оттаві, Торонто. Вистави визвали неабиякий інтерес у глядача, про що свідчили повні зали на виставах! У травні місяці на запрошення колективу Театру ім. Л. Варпаховського, Канада (Монреаль) колектив театру «АКТОР» відвідав Канаду з виставою «Без вини винуватА» за мотивами п’єси М. Коляди.