Отправить сообщение
 


Анна

Вистава "Без вини винувата" заворожує із перших хвилин. Хвиля за хвилею сміх накриває залу. Актори зі смаком розказують історію одного провінційного театру, де в один ранок змінюється абсолютно все. Суміш їх рутини, любовного скандалу та повсякденної акторської гри на сцені створують дуже душевну комедію, підкріплену сарказмом і просто чудовим гумором. Акторська гра вражає, адже виставу дивишся на одному подисі, і віриш кожному слову і руху акторів. Це справжні "інженери людських душ"...


07.11.2016
Элла

Я вчера 2-11-16 была со своими подругами в театре Актер! Восторгаюсь игрой актеров теплой атмосферой и таким же отношением всех сотрудников этого уютного Театра! Все актеры просто замечательно сыграли спектакль!! Желаю успехов и не сомневайтесь- теперь я ваш постоянный зритель и мои друзья будут всегда со мной!! Посещать ваш приятнейший Театр!!! Спасибо за творчество!!!


04.11.2016
Київська організація ветеранів

Шановна Тетяна Сергіївна!

Від імені членів Київської організації ветеранів (КОВ), шанувальників творчості очолюваного Вами театру, висловлюємо вдячність та щиру подяку Вашому колективу за чудові спектаклі , які надають життєву підтримку та сили боротися з негараздами сьогодення.

Це дуже важливо і необхідно для нас в нелегкий життєвий час, тому, особлива подяка ВАМ, Тетяно Сергіївно, за ВАШЕ безмежне бажання йти завжди назустріч, на допомогу, за ВАШУ толерантність, чуйність, увагу, повагу до відвідувачів незалежно від віку та наявності квитків або запрошень.

Хай не гасне Ваше натхненне мистецтво!

Голова Правління Ярусевич А.І.


23.06.2016
Александр Михйлович

В начале этого года впервые попал на спектакль в театр "Актер",мимо которого до этого проходил мимо и теперь стараюсь не пропускать ни один спектакль там.Очень интересный репертуар, великолепная игра актеров,доброжелательная хозяйка-администратор Татьяна Сергеевна --привлекают всегда зрителей больше, чем имеется посадочных мест,но для которых каждый раз стараются сделать дополнительные места. То, что порой некоторые молодые зрители соглашаются смотреть спектакли сидя на полу - говорит за себя больше, чем любая другая реклама.Главная проблема театра - очень маленький зрительный зал.Им и зрителям уже тесно там. Хотелось бы, чтобы коллектив театра получил более вместительное помещение, а нам -зрителям, не пришлось долго ждать этого.


20.06.2016
Наташа

Шановна Тетяна Сергіївна!

Висловлюю Вам глибоку вдячність та щиру подяку за шанобливе ставлення до відвідувачів очолюваного Вами театру. 

Завдяки Вашій увазі ми маємо можливість отримувати задоволення не тільки від чудових театральних вистав, а й від спілкування з Вами.

Добра і натхнення ВАМ. 

З повагою, Наташа.


16.06.2016
 
Powered by Phoca Guestbook
Веб-портал JooMix.