Режисер
Віталіна Біблів, Тетяна Губрій
Актори
А, Ви вірите в.....?
Пам'ятаєте, своє перше...?
Це ....... було вже останнє...?
А, зустрічали справжнє ....?
Всі ці питання про Кохання, задавав собі майже кожен.
Учасники вистави з диктофонами та ввімкненими камерами намагались знайти відповіді, на вулицях Києва....
Ви переживете разом з акторами комічні, неординарні, драматичні та трагічні, а найголовніше РЕАЛЬНІ ІСТОРІЇ КОХАННЯ ...
Олександра Брісова , Ольга Годовиченко, Віталіна Ізотова, Оксана Коцинська, Людмила Лютова, Катерина Медвідь , Анастасія Рогожина, Ігнат Тарбецький, Оксана Тимчук
Художник
Марія Крутоголова
Замов квитки за ₴80-₴200:
Домашній театр.Love stories
Домашній театр. Поштамт

Режисер: Олександр Жила
Актори: Лідія Антонюк, Олег Довгай, Марина Костюк, Олена Кривченкова, Марина Онищенко, Дмитро Рибаков, Юлія Рубан, Павло Селіванов, Інна Сушко

Чи було у вас таке, що ви йшли на роботу зовсім без настрою? У кожного з нас точно були колеги, які дратували! А що сприводу начальника, якого постійно хотілося відлупцювати? Можливо, ви часто не вкладаєтеся в дедлайни? Чекаєте премії вкінці місяця? Не можете знайти мотивацію працювати на такій роботі - у нас є ідея: збираємо до купи усі фактори, взбовтуємо, додаємо пива та віскі і - «Вуаля!» - отримаємо справжій «Поштамт» всесвітньовідомого Чарльза Буковскі.
Поринемо в історію одного поштового офісу, де робота є роботою, а не місцем, надихаючим на звершення. Інтриги між колегами, тяжкі робочі будні і, звичайно, незабутній начальник, якого кожен ненавидить до нестями.
І здавалося б, що виходу з ситуації немає, та не хвилюйтесь, наші герої випишуть вам рецепт «як вижити будь якою ціною» на тій роботі, на якій, здавалося б, це неможливо.

Made on
Tilda