Темпераментна італійська комедія з антрактом
Автор
Режисер
Едуардо Скарпетта
Чичілло- Михайло Самарський
Валерій Шалига, Михайло Самарський, Владислав Дмитрук, Микита Слободенюк, Інна Мірошниченко, Юлія Гапчук, Марина Ейсмонт, Христина Синельник, Христина Комарова, Артем Сухина, Петро Зузяк, Ігор Крикунов


В'ячеслав Жила
Дійові особи та виконавці:
До свого племінника Чічілло, невдахи-студента медуніверситету, який заради гри в карти покинув навчання, приїздить мільйонер Феліче Шашамока з Роккасєка. Племіш для того, щоб розрахуватися з боргами вдається до брехні: своєму заможному дядечку він видає бажане за дійсне, що мовляв, диплом лікаря - психіатра у нього в кишені, а в Неаполі він відкрив психіатричну лікарню і з успіхом лікує пацієнтів. Дядечко щедро фінансує свого родича. За лікарню Чічілло видає дешевий хостел в якому мешкають оригінальні персонажі: тричі контужений майор-пехотинець, невизнаний скрипаль, актор-аматор, мама-одиначка... І саме зараз настає час, коли небіж має продемонструвати свої успіхи та відзвітувати за надані дядьком дотації. І тут почалося..!

Дві години комедії характерів переконають вас в тому, що диваки серед нас. І будьте обережні, бо можливо один із них актор, що репетирує Отелло, сидить зараз поруч із вами!
Мова вистави
Українська
Художник
Григорій Лоїк
Художник
по костюмам
Марія Крутоголова
Композитор
Юрій Звонар
Тривалість
2 години 15 хвилин з антрактом